Üç Nokta Kültür Sanat Dergisi, 1997 yılından beri İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi Kültür Kulübü çatısı altında yayın hayatına devam eden, basılı dergisi olan Üç Nokta Kültür Sanat Dergisi ile her yıl, Üç Nokta Kültür Sanat E-Dergisi ile ise her ay okuyucularıyla buluşur.
Yaptıkları işlerle her birimizin hayatında yer etmiş mühim sanatçılarla röportajlar yaparak ve kendini keşfetmeye çalışan genç yeteneklerin yazılarını paylaşarak siz okuyuculara ulaşılması için köprü kurar. Amatör yazarların gelişmesi ve istedikleri seviyeye gelmesi için yazı ekibimiz bizzat ilgilenerek yol gösterir. Üç Nokta içinde barındırdığı incelemeler ve önerilerle de okuyuculara dokunmayı amaçlar.

 

Üç Nokta’ya Nasıl Yazarım?

Yazılarınızın üstünde titizlikle çalışacak ve istediğiniz seviyeye getirmek amacıyla sizlere yardımcı olmamız için ucnokta@kulturkulubu.com mail adresine yazılarınızı atmanız ve üstünde çalışmak istediğinizi belirtmeniz yeterlidir.
Yazılarınıza içeriğin düzenine göre e-Dergi ya da basılı dergide yer verilecektir. Hangi köşeye yolladığınızı da belirtebilir ve yazınız için bizzat inceleme talep edebilirsiniz. Ekibimiz sizlere geri dönüş yapacaktır.

Sanatla kalın!